Політика

Бобиренко: “п’ята колона” в “ОПЗЖ” і “Слуга народу” хоче об’єднатися

0

Олігарх Ігор Коломойський дуже боїться Майдану. Швейцарія для нього закрита. У Сполучених Штатах його женуть. З Ізраїлю в США його «зіллють», скільки б синагог він не закінчив будувати, а в Україні йому комфортно, але скоро президент, якого так просував олігарх, просто «здується». Тому Коломойський Майдану дуже бояться і дає команди Дубинському писати критичні пости по ситуації в Білорусі.

Як передає Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Віктор Бобиренко.

«У чому урок Білорусі для української влади? Вулицю не треба бояться, а на спроби беззаконня — відповідати законом, який повинен бути один для всіх, без виборчого і сопливого поділу активістів на тих, хто може вбивати, і на тих, хто може грабувати. І тоді можна зберегти свою країну», — написав політолог. Він додає, цікаво, що такий же пост, як Дубинський, поширив і Рабинович, який представляє «ОПЗЖ». Вони бояться нового Майдану і вже зараз налаштовують Зеленського на те, щоб в разі чого зробити силовий і жорсткий розгін.

На думку блогера, саме тому «нові обличчя» намагаються залишити на своїй посаді жорсткого Авакова, поки не знайдуть йому заміну когось, хто взагалі може дати наказ стріляти в людей зі старту Майдану. Російські спецслужби цього і чекають і на це підбурюють. Іншими словами, «п’ята колона» в «ОПЗЖ» і «Слуга народу» хоче об’єднатися і жорстко присікати все українське. На місцевих виборах вони на Сході і Півдні всюди об’єднаються в коаліцію, а потім зроблять це на рівні всієї країни, в тому або майбутньому парламенті.