Новини

“Богдан Моторс” звільняє половину працівників через “тиск НАБУ та САП”

0

Автокомпанія “Богдан Моторс” заявила, що через “дестабілізаційні дії” Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури має намір скоротити штат на понад 600 працівників.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В компанії наголошують, що провадження у справі триває вже понад півтора року, однак справжніх претензій ні до “Богдан Моторс”, ні до його керівників не висувається

.”НАБУ та САП активно висвітлюють більшість процесуальних дій, які вчиняються ними щодо Богдан Моторс, що ймовірно порушує таємницю слідства та презумпцію невинуватості, та наносить шкоду діловій репутації Богдан Моторс, як на вітчизняному ринку, так і міжнародній арені”,- йдеться в заяві компанії.

У коментарі Інтерфакс-Україна, прес-секретарь корпорації Сергій Красуля заявив, що від початку року практично немає замовлень, насамперед на заводі в Черкасах (завод випускає автомобільну техніку для потреб Міноборони – вантажні та санітарні авто, бронетехніку). Таку ситуацію в компанії пов’язують передусім з діями НАБУ і САП, які здійснюють постійні перевірки та вилучення документів у рамках відкритих кримінальних справ.

Раніше в прес-службі повідомляли, що чисельність виробничого персоналу становить близько 1,2 тис. людей, тобто скорочення стосуватиметься половини працівників.

Як повідомив Красуля, наразі працівникам повідомлено про майбутнє скорочення.