Суспільство

Богдан в інтерв’ю Ксенії Собчак звернувся до Путіна через вiйну на Донбасі

0

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до глави Росії Володимира Путіна і закликав його поступитися Україні окупованими районами Донбасу.

Про це він заявив в інтерв’ю російській журналістці Ксенії Собчак. Запис було опубліковано на її каналі в YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Чому Росія не може зробити крок назад. Не розумію, вам, росіянам, навіщо Донецьк і Луганськ”, – поцікавився спершу Богдан.

Журналістка зробила зауваження, мовляв, про це треба запитувати не у народу РФ, а у її глави, адже в цій країні “вирішує все тільки одна людина”.

“Будь ласка, Володимировичу, зробіть крок назад. З точки зору всіх людей це буде вчинок сильного, як раз таки перемога”, – сказав Богдан на камеру, звертаючись до Путіна, і підкреслив, що під “кроком назад” має на увазі повернення до підписання Мінських домовленостей.

Ексглава ОПУ уточнив, мовляв, він точно знає про існування такого собі алгоритму дій, завдяки якому Росія і Україна можуть прийти до врегулювання питання повернення окупованих територій. Серед іншого, йдеться про особливий статус Донбасу.

На його думку, про цей компроміс знає і російський лідер. Хоча сам Богдан уточнювати щось не став, кажучи, що це конфіденційна інформація, яку він дізнався, працюючи ще в Офісі президента України.

 OBOZREVATEL