Суспільство

Бойова група ЗСУ порушила усі закони фізики і показала, що їхтамнєти вміють літати: 4 отримали квитки до Кобзона

0

Бойова група К-2 54 ОМБр розгромила позиції проросійських терористів в Донецькій області. Відповідне відео було розміщено на YouTube-каналі групи, пише ІнфоРезист.

Українські військовослужбовці нанесли удар по позиції бойовиків, де раніше давав інтерв’ю терорист Саша «Скіф» або «Ходок».

“Коли почався черговий обстріл наших позицій, полетіла отвєточка в улюблену позицію Саші “Скіфа”, яку він нам належним чином “присвітив”, – сказано в повідомленні.

У підсумку українським бійцям вдалося ліквідувати 4 бойовиків, ще троє терористів отримали важкі поранення. Крім того, військовими був знищений ворожий склад боєприпасів, крупнокаліберний кулемет і пошкоджено стрілецьку зброю ворога.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist