Війна

Бойовики пішли в атаку на Донбасі, але тут же отримали гідну відповідь від ЗСУ

0

Представники незаконних збройних формувань Донбасу три рази протягом сьогоднішньої доби відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців. Благо, що в результаті обстрілу, восьмого березня, обійшлося без втрат в особовому складі Збройних сил України.

Про це детальніше говориться в повідомленні прес-служби операції Об’єднаних сил.

Відзначається, що російсько-окупаційні війська у Водяного, що на Приазов’ї, окупаційні сили відкривали вогонь з гранатометів різних систем. Поблизу Пєсков – зі стрілецької зброї. Крім того, поруч з населеним пунктом Золоте-4 члени незаконних збройних формувань, ручного та автоматичного станкового протитанкового гранатометів.

Також в повідомленні говориться, що на все обстріли сили ООС давали вогневої відповідь. Про порушення угод про припинення вогню українська сторона сповістила представників Організації з безпеки і співпраці в Європі. Вранці сьогодні вже повідомлялося, що на Сході України було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення бойових дій на протязі сьомого березня.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16