Суспільство

“Бойовики поводяться агресивніше, коли чують таке з України” – Казанський пояснив, чим небезпечні заяви Фокіна

0

Скандальні заяви заступника української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна не мають жодного практичного сенсу, але будь-які натяки на поступки з боку України лише призводить до більш агресивної поведінки бойовиків і їхніх російських кураторів.

Про це в ефірі “Прямий” заявив представник Донецької області на переговорах Тристоронньої контактної групи Денис Казанський.

“По-перше, в рамках ТКГ нічого подібного не лунає на переговорах. По-друге, те, що взагалі озвучує пан Фокін, воно настільки далеке від впровадження і взагалі від виконання… Ми настільки далекі в мирному процесі від тієї стадії, коли ми можемо взагалі далі розмовляти про амністію чи якісь технічні моменти реінтеграції Донбасу, що це наразі не має сенсу”, – заявив він.

За його словами подібні заяви тільки спонукають бойовиків висувати нові і нові вимоги.

“Я можу здогадуватися, що він, можливо, це робить, бо він вважає, що таким чином він продемонструє мирні наміри України, що Україна готова рухатися назустріч в цьому мирному процесі, що Україна не хоче загострювати ситуацію. Але я точно можу сказати, що це не допомагає.

Тому що я особисто бачу, як поводять себе ці люди, російські представники і їхні, скажімо так, маріонетки від ОРДЛО з їхнього боку, – вони абсолютно не ведуться на це, і вони поводять себе лише більш агресивно, коли відчувають з цього боку, може, якісь поступки, якесь бажання йти на компроміси. І вони починають лише розмовляти мовою шантажу і погроз, на жаль”, – підкреслив Казанський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist