Війна

Бойовики тікали, кинувши свої речі і зброю: Бійці ЗСУ зірвали спробу терористів провести мінуванні і здобули цікаві докази

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У неділю, 29 листопада, українські військовослужбовці зірвали спробу диверсантів противника провести мінування українських позицій в районі Луганського, повідомили в пресцентрі штабу Операції Об’єднаних сил.

“У смузі відповідальності однієї з бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання неподалік Луганського, зі спостережного пункту було виявлено підхід ДРГ противника до українських позицій. Злагодженими діями військовослужбовців підрозділів Об’єднаних сил були зірвані спроби ворожих диверсантів провести мінування позицій наших військ і відмовитися надалі від виконання диверсійних заходів. Після вогневого контакту противник відійшов”, – йдеться в повідомленні.

При огляді шляху відступу ворожої ДРГ були виявлені засоби мінування російського виробництва,зокрема три МОН-50 і оснащений касетний контейнер типу КСФ-1 з мінами типу ПФМ-1, які заборонені “Женевською конвенцією”. Окрім того, були виявлені особисті речі й бронежилети з позивними «Мартін», «Худий» і «Григор», 2 речових мішки, бухта кабелю, 4 магазини, споряджені патронами 5,45 мм.


Підходи до українських позицій ворог коригував за допомогою безпілотного літального апарату типу «Гранат», який входить в комплекс забезпечення дій артилерії «Навідник 2». Завдяки зосередженому вогню і вмілим діям військовослужбовців батальйону виявлений БПЛА був збитий.

Матеріали, вилучені з БПЛА, вивчаються відповідними структурами Об’єднаних сил.

Проведення розвідки з використанням БПЛА свідчить про недотримання ворогом домовленостей, досягнутих під час засідання Тристоронньої контактної групи.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16