Суспільство

Боксер Берінчик назвав українців вівцями та неосвіченими громадянами

0

Український боксер Денис Берінчик порівняв український народ із громадянами у більш молодих країнах.. Спортсмен вважає, що кожен має починати із себе, але на його думку, українцям не вистачає розуму, щоб підняти рівень країни, пише 24 канал.

Про це боксер розповів у ефірі Sport Arena у Instagram. Денис Берінчик вважає, що суспільство багатьох країн мають значно вищий інтелект, ніж українці.

Більша частина нашого населення – вона неосвічена, неграмотна, інтелектуально не мислить,  – заявив спортсмен.

Спортсмен зазначив, що тільки кожен сам своєю поведінкою може змінити країну. Складно зробити щось, коли люди не розуміють, що від них вимагають.

За словами боксера, у телевізорі говорять багато мудрих речей, які українці не зможуть зрозуміти.

Досягнення Дениса Берінчика

  • Срібний призер Олімпійських ігор (2012).
  • Срібний призер чемпіонату світу (2011).
  • Бронзовий призер літньої Універсіади (2013).
  • Двічі ставав чемпіоном України (2013, 2014).
  • Заслужений майстер спорту України з боксу.
  • Денис Берінчик відомий своїми епатажними виходами на бій. У одному із поєдинків (з’явився в костюмі “Супермаріо”, а перед цим боксер виїжджав до рингу на коні.
Автор: Софія Кулай

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist