Новини

Борг ОРДО за воду складає понад 40 млн євро

0
Борг непідконтрольної українській владі території перед “Водою Донбасу” на початок 2020 року перевищує 41 млн євро

Про це повідомляється на сторінці в Facebook очільника Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, передає Еспресо.TV.

Під час візиту міністра закордонних справ Данії Себастіана Йеппе на Донбас, Кириленко поінформував, що на цьому тижні за рахунок коштів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) укладено угоду з міжнародною компанією аудиту на проведення аналізу фінансового та операційного стану компанії “Вода Донбасу”, результати якого планується отримати в жовтні.

Зокрема, проект з модернізації планується реалізовувати за чотирма основними напрямками: відновлення водопостачання, стабільне цілодобове постачання, якісна питна вода, енергоефективність та енергонезалежність.

“Для реалізації цих планів шукаємо державної та міжнародної підтримки. Запевнив, що готові розглядати усі можливі варіанти співпраці і з Данією”, – додав керівник ОДА.

Як зазначають Новости Донбасса, наприкінці грудня стало відомо, що влада України почали вивчати можливість зупинки водопостачання до ОРДО, в тому разі якщо та сторона не почне сплачувати за воду.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16