Блоги

Борис Філатов: Я був впевнений, що це вже було точно ДНО. Але дна, схоже, для цієї влади не існує

0

«Якщо ви думали, що у нинішньої влади є дно бездарності і цинізму, то ви помилялися.

Я не буду коментувати скандал з провалом затримання «вагнерівців», злив розслідування «Роттердам +», катастрофічне падіння економіки, розкрадання фонду по боротьбі з коронавірусом і інші речі галактичного масштабу.

Розповім про наше, рідне, містечко.

Нагадаю, що весь останній рік «Слуги народу» і вся їх силова вертикаль, займалася в Дніпрі лише одним — намагалися «хоч що-небудь, але знайти на Філатова».

За реконструкції моста мене викупали по вуха в лайні, порушили купу кримінальних справ, дали команду в ДАБК заборонити приймати Міст в експлуатацію, але самі боягузливо побоялися зупинити автомобільний рух, розуміючи, що за це люди їх лінчують.

За підсумком, держконтроль з будівництва засуджує мерію по всіх інстанціях.

Як то кажуть, використали їх з сухим рахунком.

Міст стоїть, машини їдуть, парі виграно, а ось обіцяного аеропорту так і немає.

Далі, вони цілий рік (!) І 47 днів не давали можливість найбільшому турецькому підряднику зі світовим ім’ям будувати метро, ​​забороняючи вибухові роботи.

Після того, як я виліз на всі телевізори країни і особисто перед 10 мільйонами телеглядачів змусив прем’єр-міністра виправдовуватися, пообривав телефони іноземним послам і європейським банкірам, то дозвіл на вибухи таки видали.

Але Дніпро через це втратив рік.

РІК !!! І два місяці.

Рік, бл@ть, тільки тому, що керівникам держави (включаючи Ігореві Валерійовичу Коломойському), чомусь не подобається Борис Філатов.

Далі, вони прислали з Києва до Дніпра цілого Заступника Генерального прокурора, який особисто вже майже півроку сидить тут у відрядженні і перетрушує 300 (!!!) кримінальних справ.

Підключили головне слідче управління (!) СБУ в столиці, провели 125 обшуків, бігали з автоматами в бронежилетах по комунальних підприємствах і квартирах підрядників.

Нічого.

Нуль.

«Порожні» протоколи на обшук.

І взагалі в воюючій країні Генпрокуратура і СБУ займаються тепер придбанням мерією Дніпра сміттєвих баків, про що, в принципі, я вже раніше писав.

Апофеозом ганьби була зламані двері в квартирі сестри (!) мого політтехнолога, у якої прокурорські вкрали під час обшуку особисті гроші.

Уявіть, приходить до себе додому жінка, а у неї в дверях квартири висвердлили замок, на порозі лежить ухвала суду про обшук, все перевернуто догори дном, а особисті заощадження пропали.

В результаті, вперше в історії України, політологи, експерти та технологи різних політичних поглядів, які ненавидять один одного всіма фібрами душі і конкурують за клієнтів, написали відкритий лист владі, де назвали «гидотою» подібні методи політичної боротьби.

Я був впевнений, що це вже було точно дно.

Адже мавпам дали гранату, а вони сидять і намагаються її розібрати.

Але дна, схоже, для цієї влади не існує.

Шановні земляки, напевно, ви вже звернули увагу, що в Дніпрі останнім часом стали масово нахабно відкриватися наливайки, які мерія намагалася закрити?

Що знову, немов гриби після дощу, стали плодитися ларьки?

Пояснення, чому торгаші, що травлять людей, знову відчули себе безкарними, дуже просте.

Тому, що Генеральна прокуратура забажала до себе в виробництво всі кримінальні справи щодо знесення в Дніпрі стихійних ринків (!), ларьків (!!) і наливайок (!!!) за весь час моєї каденції.

Мерія, нібито, дорогі земляки, займалася в цьому питанні самоуправством.

Гаразд би хоч один ларьок або наливайку Філатов собі вкрав або ж кришував, а він же, навпаки, скотина, їх зносить.

І тому будемо тепер його судити.

Шановні жителі Міста, офіційно тепер вас повідомляю, що міські служби перестають розглядати скарги дніпрян на стихійну торгівлю, торгівлю контрафактним алкоголем і появу ларьків без документів.

Тепер ви можете звертатися безпосередньо до приймальні ГПУ.

А краще дзвоніть одразу в Офіс Президента.

Самому Володимиру Олександровичу.

Він точно допоможе.

Він же так обіцяв нам всім краще життя, порядок і справедливість.

Абсолютний цинізм того, що відбувається полягає в тому, що ці абсолютно брехливі і аморальні люди, які самі ж (!) заважають наводити нам порядок в своїх містах, почали в свою же (!) політичну рекламу з засцяними очима звинувачувати інших в тому, в чому самі ж винні.

Більш того, зараз у них з’явилася нова фішка.

З Мінфіну пішла «команда» перед виборами не погоджувати містах та територіальним громадам кредитні ресурси.

Мовляв, мовляв, не змогли скрутити діючих мерів через кримінальні справи, так давайте їх будемо кошмарити через гроші.

Начебто, мери беруть особистий споживчий кредит, а не просять фінансування міста.

Я вже не кажу про те, що саме зараз «слуги» продають місцевим мафіозі партійні квоти, лізуть на бюджетні потоки і кришують незаконну торгівлю.

Я вже чітко розумію, що для них не існує дна, але мені гірко лише за одну обставину.

Що ця цинічна і брехлива кліка думає, ніби воює з Філатовим або іншими мерами.

А за підсумком, від безсилля і власної гидоти, робить підлості простим людям …. «

Джерело: Марік.UA