Політика

Борислав Береза: Черговий мій прогноз підтвердився, і це мене не радує

0

Інформація Міністерства фінансів України про закінчення переговорів з Міжнародним валютним фондом лише в червні і планах отримати новий транш у вересні підтвердила найгірші прогнози про відмову влади почати системні дії щодо реформування судової системи.

Політичний оглядач і колишній депутат Борислав Береза ​​в своєму Telegram-каналі повідомив, що заява Мінфіну підтвердило його найгірший прогноз.

“Черговий мій прогноз підтвердився. І це мене не радує. Але ж влада заявляла, що рухається по всім структурним маяках МВФ, все у них під контролем і транш ми ось-ось отримаємо. Ще в січні я повідомив про те, що до травня 2021 року ми грошей від МВФ не отримаємо. на початку травня буде засідання МВФ, на якому по нам знову не буде позитивного рішення. Про це я писав у січні. Зараз квітень “, – зазначив він.

На думку політика, в разі відмови запустити судову реформу восени Міжнародний валютний фонд знову відмовить Україні в стабілізаційному кредиті, який вкрай необхідний фінансовій системі країни.

На думку Берези, президент і його команда хочуть утримувати контроль над судовою системою з огляду на політичну доцільність. Згідно з прогнозом політика, перспективи отримання нового траншу малоймовірні.