Різне

Боснія і Герцеговина не пустила в країну “медичний конвой” із РФ: для військового підрозділу потрібно спеціальний дозвіл

0

Міністерство безпеки Боснії і Герцеговини відмовилося впустити в країну групу російських військових медиків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Повідомляється, що група складалася з 24 медиків і 5 спеціалізованих автомобілів. Росіяни планували провести дезінфекцію в місті Мостар.

Міністерство безпеки повідомило, що в’їзд в країну росіян мав бути схвалений колективним рішенням Президії, оскільки йдеться про військовий підрозділ. Прикордонна поліція не пропустила конвой з РФ в країну.

Нагааємо, Росія хоче доставити в Києво-Печерську лавру (яка на карантині з 13 квітня)  “гуманітарну допомогу” – 2 тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавичок та інших засобів для боротьби з коронавірусом.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist