Політика

Брат Єрмака визнав, що це він засвітився на скандальних плівках

0

Брат глави ОПУ Андрія Єрмака Денис Єрмак визнав це він проводив зустрічі з людьми скандальних плівках, які опублікував нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос.

Про це він повідомив в Facebook.

“На плівках я зустрічаюся з різними людьми, які пропонують різні проэкти та ідеї, а також висвітлюють існуючі проблеми і корупційні схеми, які є у відповідних структурах”, – написав він.

За його словами, він не знає, хто писав ці плівки, але показане на відео нібито вирване із контексту.

“Хто писав ці плівки мені жаль невідомо, а дуже прикро, тому що робити “нарізку” з вирваним контексту – це вже проходили багато людей…Хто під мене “підкладав” деякі “торпеди” та з якою ціллю, та ще й використовуючи спеціальне складне обладнання – не знаю, але понятно, що це спрямована атака на мого брата Андрія Єрмака, який дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам”, – зазначив Єрмак.

Також він прокоментував кожне відео, що опублікував нардеп Лерос:

№1 20.08.2019

На цьому відео нібито обговорювали проєкти Держгеокадастру та інфраструктурний проєкт, який пов’язаний з глобальним проєктом реформи АПК. За його словами, уряд колишнього прем’єра Олексія Гончарука неї зацікавився цим проєктом.

№2 20.08.2019

Єрмак повідомив, що відео, де обговорювалася “дівчинка”, має відношення до реформування ТРК і ЗовнішЕкспоЦентру. За його словами, там частина плівки порізана.

№3 22.08.2019

“Уривчасті запис про те, що людина, яка має намір програмі йти на конкурс голови РДА, на мій погляд, повинна бути військовим, тому що в регіоні проблеми із спиртовою мафією”, – так Єрмак прокоментував запис.

№4 23.09.2019

На це відео обговорювався проєкт, що пропонував помісячні інвестиції в галузь авіабудування в розмірі 45 мільйонів доларів.

№5 16.09.2019

Тут нібито на зустріч до нього прийшла людина, яка відразу почав говорити, що “коли я сюди йшла, то вважала, що все вже вирішено”.

“На що я питаю “з ким ви зустрічалися?” Людина відразу говорить “ой, я помилилася”… Потім я вивчаю його резюме і прошу розповісти про себе, щоб розуміти, що ж відбувається. Зустріч нічим конструктивним не закінчилася”, – виправдався Єрмак.

№6 30.09.2019

Єрмак повідомив, що на відео обговорювали програму оцифровки даних Держгеокадастру. І що людина, яка пропонує таку програму повинен пройти конкурс по закону.

№7 28.08.2019

“Без мене люди обговорюють якісь гроші, які збираються якось то ділити. Спонсорські чи ні – невідомо, але на плівках йдеться за які 4 – 5 чого … Не був присутній”, – написав він.

№8 перші числа вересня 2019

Єрмак повідомив, що на відео людина через нього намагався потрапити на прийом до його брата, але вони нібито не отримали запрошення і зустріч не відбулася.

№9 початок вересня 2019

Сторони на відео обговорювали те, що треба “збивати” закупівлю КМ щодо камер для оцифровки землі, тому таким чином держава витратить “даремно 286 млн гривень”.

“Ми ж 4 рази збивали цю закупівлю. Тому що обладнання було вже закуплено в 2013 році”, – пояснив він.

№10 початок вересня

“Йде під запис конкретна провокація на злочин! Людина пропонує і розповідає, що якісь люди пропонують 620 тисяч доларів за якісь призначення і за зустріч зі мною (яка честь!)” – написав Єрмак, зазначивши, що ніяких грошей не отримував .

№11 03.10.2019

“На зустрічі люди без мене обговорюють, що краще, щоб я не був в курсі якихось грошових справ. Також обговорюють дівчину, яка писала програму поліпшення показників Варашської ДПІ (Рівненська обл.)”, – розповів Єрмак.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16