Політика

“Братні народи”: Екскерівник aдміністрації Януковича продовжує “облизувати” Кремль і Путіна

0

Сергій Льовочкін, один з лідерів ОПЗЖ, прокоментував візити своїх однопартійців до Москви та відповів на запитання про те, ким особисто він вважає президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

Льовочкін на прохання кореспондента пояснив, навіщо представники ОПЗЖ — зокрема Віктор Медведчук і Юрій Бойко — періодично літають до Москви та зустрічаються з першими особами РФ, у т.ч. Володимиром Путіним. «Ніхто в Україні не заперечує, що потрібен діалог. Ніхто не заперечує, що Росія ще недавно була першим торговим партнером. Ніхто не сперечається з тим, що Росія як ринок цікава для українських підприємств. Ніхто не сперечається з тим, що український і російський народи — народи з одного кореня, слов’янські народи, братні народи», — заявив нардеп ОПЗЖ.

За його словами, «потрібно продовжувати діалог, яким би складним він не був, потрібно домагатися компромісів і конкретних рішень в інтересах людей». «Насамперед — мир, економічне співробітництво. Єдиний правильний шлях — діалог і пошук шляхів вирішення конфлікту. Іншого шляху немає», — завершив свою думку Сергій Льовочкін.

Після цього журналіст поцікавився у політика, ким для нього в такому випадку є Володимир Путін. «Президент Російської Федерації», — коротко відповів Льовочкін.