Суспільство

Братська Білорусь вимкнула ефір пропагандиста Соловйова, коли той почав говорити про затримання вагнерівців

0

Увечері 2 серпня в Білорусі перервали трансляцію програми головного кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, темою якої було затримання бойовиків ПВК “Вагнера” під Мінськом. Про це повідомляється на Telegram-каналі прихильників сепаратистів WarGonzo.

“У Білорусі обрубали “Недільний вечір” з Соловйовим, в якому обговорили ситуацію навколо затримання російських “ПВКашників” під Мінськом”, – обурилися пропагандисти.

Слід зазначити, що сам Соловйов також анонсував програму на своєму Telegram-каналі. В анонсі пропагандист звернув увагу на те, що в рамках програми нібито буде “пролито світло” на затримання терористів і вперше будуть озвучені деякі факти по цій справі.

  • 29 липня в Білорусі затримали бойовиків ПВК «Вагнер» у кількості 33 осіб. Серед затриманих – українці, бойовики батальйону Прілепіна і росіяни.
  • 31 липня Україна пред’явила звинувачення 28 бойовикам з цієї групи за участь у війні на Донбасі на боці російських сил. Також Київ буде запитувати екстрадицію.
  • Пізніше стало відомо, як саме найманці ПВК «Вагнера» замітали сліди в Білорусі.
  • Бойовики стверджують, що хотіли полетіти в Туреччину, щоб позасмагати і подивитися на Собор, при цьому все одно плутаючись у свідченнях.