Суспільство

“Братська Росія і вороги США”: як онлайн-школа перетворює українських школярів на “путінців”. ВІДЕО

0

У центрі уваги нового випуску “Без цензури” -Українська школа-онлайн. Точніше те, як в перервах між онлайн-уроками медведчуковські канали роблять з українських школярів юних путінців і прихильників “русского мира”. І все це-з повного схвалення Міністерства освіти.

Поки соцмережі гудуть про помилки вчителів на онлайн-заняттях, найгірше відбувається після їх завершення.

Адже на медведчуковських телеканалах між онлайн-уроками школярам запихають в голови альтернативну гібридну історію про поганого МВФ, проклятих американців, а ще – нацистів і маргіналів на Євромайдані та іншу російську пропаганду.

Чому влада не бачить нічого поганого в тому, що помічники російських пропагандистів влазять в голови українським дітям? Як вони заманюють дітей айфонами в “русский мир”? І чи можна з цим щось зробити?

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist