Політика

Бродський жорстко розгромив команду Зеленського: «Вони куховарки! Потрібні знання і воля!»

0

Голова редакційної ради OBOZREVATEL Михайло Бродський жорстко розкритикував команду президента Володимира Зеленського за непрофесіоналізм і порівняв їх із куховарками.

У своєму Facebook Бродський зазначив, що коронавірус і економічна криза «все розставили по місцях».

«Отже, 91-й рік, ми отримали незалежність і 51 млн людей, багато землі та унікальний шанс. Минуло 29 років, уряд за урядом, багато хто збагатився і вже за кордоном, багато хто став багатіями, а людей стало менше, та й землі теж», – пише голова редакційної ради OBOZREVATEL.

«Наша карма йти по зачарованому колу викликала бурхливу реакцію народу і 73 відсотки зробили вибір на нове. Телебачення, шоу, молодість, клоуни… І ніхто не подумав, що вони куховарки. Економіка і пандемія все розставили по місцях, на жаль», – зазначив він.

Бродський нагадав слова експрем’єра Олексія Гончарука – «дайте нашому поколінню шанс».

«З попереднім урядом, який залишив нас без масок, тестів та інших засобів боротьби з пандемією, треба розібратися. Це навіть не крадіжка, це майже вбивство», – наголосив він.

«Після перемоги над нашими сьогоднішніми проблемами будемо будувати нову країну. Дякую Богу за урок. Всім здоров’я і дотримуйтеся карантину», – додав Бродський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16