Політика

Бродський жорстко відповів Зеленському: Ідіть уже до себе в “95 квартал”, дайте будувати нормальну країну для людей

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Бізнесмен Михайло Бродський опублікував нове звернення до президента Володимира Зеленського про важку ситуацію з COVID-19 у країні.

На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що глава держави після виявлення в нього небезпечної хвороби повинен лікуватися, як звичайні громадяни, аби зрозуміти, до чого призвела бездіяльність його команди.

“Володимире, ви не герой, і це не піар. Оскільки у вас температура і ви захворіли на корону, у вас з’явилася можливість зрозуміти долю простих людей, які задихаються без кисню, місця в реанімаційних і без ліків, якими будуть вас лікувати. Проїдьтеся в турне лікарнями, послухайте втомлених лікарів і медсестер. Подивіться в очі тим, хто помирає, та їхнім родичам”, – сказав Бродський.

“Ви і ваша клоунська команда винні багато в чому в горі людей. Ви нічого не робили сім місяців, крім валяння дурня. Зараз говорите про карантин вихідного дня. Це ідіотизм. Quaranta – італійською сорок, виник цей термін, коли кораблі ставили на карантин у Венеції на відстій, на 40 днів. Який ланцюжок ви розірвете? У нас люди похилого віку будуть задихатися тисячами за день”, – обурився підприємець.

Підсумовуючи, Бродський припустив, що, можливо, Бог на його прохання послав представникам влади випробування у вигляді коронавірусу. Крім того, він попередив, що приховати факт лікування в елітних клініках нікому не вдасться.

“Якщо я знайду вас і ваших близьких у приватних лікарнях, я буду кричати на всю країну. Ви повинні зрозуміти, що взялися не за свою справу. Будьте здорові, і ваші батьки теж. Упевнений, що будете лікуватися не як прості люди. Ідіть уже до себе в “95 квартал”, Трамп уже пішов, не зволікайте. Дайте будувати нормальну країну для людей, а не аферистів”, – резюмував Бродський у зверненні до Зеленського.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16