Війна

Будь-яка ціль у Чорному морі: Під Одесою успішно випробували ракету «Нептун» з бойовою частиною

0

Чергові успішні випробування ракетного комплексу Р-360 “Нептун” з крилатими ракетами провели сьогодні українські військові.

У розпорядженні Цензор.НЕТ опинилося відео з фрагментом випробувань. На записі видно момент влучання ракети в надводну ціль.

Про це повідомив екссекретар РНБО Олександр Турчинов, який стояв у витоків національної ракетної програми. За його словами, сьогодні завершився цикл випробувань крилатих ракет “Нептун”, “під час якого перевірялась ефективність знищення цілей бойовою частиною ракет”. “Ракета точно вийшла на ціль і знищила плавзасіб умовного противника”, – зазначив він, наголосивши, що українські крилаті ракети довели свою ефективність.

Успішні випробування ракетного комплексу Р-360 Нептун 01

“Це величезна перемога наших науковців і виробничників на чолі із генеральним конструктором КБ “Луч” Олегом Коростельовим”, – зазначив екссекретар РНБО, додавши, що український ОПК готовий до серійного виробництва мобільних комплексів крилатих ракет, “які зможуть надійно захистити Україну від російської агресії з моря”.

Разом з тим, всі ці випробування профінансовані ДОЗом, затвердженим ще в 2019 році, “а чинне державне оборонне замовлення на 2020 рік не передбачає необхідних ресурсів”. “Обіцяні зміни ще досі не внесені, що може призвести до зупинки реалізації проєкту “Нептун””, – резюмував Турчинов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist