Новини

“Буде 5 держав”: Саакашвілі спрогнозував розпад України

0

У регіональних влад України достатньо ресурсів, а також є власні приватні армії, і в разі економічної кризи їх можна використовувати. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив колишній губернатор Одеської області і колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Він підкреслив, що в разі, якщо українська влада збережуть поточну політику, країна розпадеться на 5 держав. «Ви повинні зрозуміти, що ці місцеві люди, які вже обросли грошима, приватними арміями … Приміром, у Геннадія Труханова є приватна армія, у харківського мера Геннадія Кернеса є своя армія. Вони готують інфраструктуру для того, щоб Україна перетворилася на ще п’ять Україн », – спрогнозував політик. При цьому він також додав, що найближчим часом особисто він не чекає якихось серйозних катаклізмів в економіці, однак нагадав, що економічне зростання в країні дуже низький, і якщо основні показники не зміняться, ця сама криза обов’язково настане.

За його словами, міняти економічну ситуацію В умовах, що склалися неможливо, оскільки вже немає часу. На думку Саакашвілі, що наближається економічна криза може спровокувати розпад держави. Також грузинський політик згадав і про президента України Володимир Зеленський, підкресливши, що його політика абсолютно провальна.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist