Суспільство

Буде співати лише уві сні: СБУ відповіла російському реперу Гуфу, який зібрався в Україну

0

Служба безпеки України нагадала, що російський репер Guf (Олексій Долматов) нев’їзний в Україну через виступи в анексованому Криму, пише Крим Реалії.

«Нещодавно на своїй Instagram-сторінці громадянин Росії Олексій Долматов, він же – репер Guf, анонсував гастрольний тур містами України. Долматову заборонений в’їзд на територію України через виступи в тимчасово окупованому Криму – до 1 березня 2021 року. Як мінімум. Тому відвідати Україну він може тільки уві сні», – повідомила пресслужба СБУ.

Напередодні Guf анонсував свій приїзд в Україну в Instagram. Публічних коментарів співака з приводу повідомлення СБУ поки немає.

У березні 2016 року російському реперу Олексію Долматову, відомому під псевдонімом Guf, заборонили в’їзд на територію України після його виступів у анекесованому Росією Криму.

У березні 2018 року Олексій Долматов потрапив у список діячів культури Росії, небезпечних для України.

У серпні 2019 року організатори російського фестивалю Rap Koktebel у Криму, ініційованого російським телеведучим Дмитром Кисельовим, заявили участь російських реп-виконавців: Guf, Lil Kate, Mozee Montana, Tony Tonite і Кравц. Guf був призначений хедлайнером фестивалю.

Іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями в анексований Росією Крим чи через закриті України пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на півострові або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

Українське МЗС оприлюднило раніше звернення, в якому застерегло іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до анексованого Криму.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist