Політика

«Буде жарко»: Лукашенко зізнався, що пропонував США розмістити на території України натівські ракети ППО

0

Незмінний лідер Білорусі відкрив багато цікавих фактів із кулуарного життя сучасної міжнародної політики у недавньому інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону.

За декілька днів до виборів президента Республіки Білорусь, Олександр Лукашенко більше трьох годин відповідав на питання Дмитра Гордона. Говорили багато про агресію Росії, анексію Криму і нещодавнє загострення з Москвою у зв’язку з затриманням бійців-найманців ЧВК Вагнер. Про це інформує “Колумніст“.

Серед цікавих моментів інтерв’ю було зізнання Лукашенка про те, що він особисто пропонував НАТО розмістити систему ППО на території України. Відбулось це під час особистої розмови з прес-секретарем США Майком Помпео.

За словами Олександра Лукашенка, саме військова агресія з боку Москви у 2014 посилила бажання України вступити до Північноатлантичного союзу.

Це подарунок американцям. Коли був тут [держсекретар США] Майк Помпео, я йому поставив пряме запитання:” Майк, ми з Путіним тобі не подарували Україні? “Він засміявся:” Що ви маєте на увазі, пане президенте? “-” Маю на увазі, що вам ракети середньої дальності не треба в Німеччині, Польщі і Румунії розміщувати зараз. Адже ви можете домовитися зараз з Україною – агресор ж напав. І нам буде дуже жарко, і Росії теж буде дуже жарко