Політика

“Будемо йти їм на зустріч”: Новий член ТКГ Вітольд Фокін зробив гучну заяву

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Перший прем’єр України Вітольд Фокін який нещодавно став членом ТКГ у Мінську заявив про необхідність проведення прямих перемовин з бойовиками “Л\ДНР”.

Про це він повідомив в коментарі виданню “Гордон”, передає “Колумніст”.

“Рішення про участь у ТКГ далося мені дуже важко. На те багато причин. Зараз смартфон у кожної дорослої людини, і соцмережі переповнені постами щодо нашого з Леонідом Кравчуком призначення до складу групи. Деякі люди образливо висловлюються, сміються стосовно нашого віку тощо. Але я твердо вирішив погодитися, вважаю за честь біля фіналу свого життя хоч чимось допомогти своїй Батьківщині. Для мене Батьківщина – це Україна та її Донбас, який я дійсно люблю. Він був, є і буде українським”, – заявив Фокін.

Також Вітольд Фокін зазначив, що “без компромісів не буває домовленостей”. Як показує досвід компроміси на компроміси завжди йде українська сторона у той час як агресор (Росія) взагалі намагається відмежуватися від переговорів.

Також Фокін відзначив, що досягти мир можливо коли ми подивимося один одному в очі. За словами Фокіна потрібно формувати робочі групи і їхати на окуповану територію для встановлення діалогу, для того щоб поговорити з людьми.

“Потрібно спробувати знайти можливість піти їм назустріч, але, безумовно, без шкоди для інтересів і суверенітету України”, – резюмував Фокін.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16