Політика

“Будемо йти їм на зустріч”: Новий член ТКГ Вітольд Фокін зробив гучну заяву

0

Перший прем’єр України Вітольд Фокін який нещодавно став членом ТКГ у Мінську заявив про необхідність проведення прямих перемовин з бойовиками “Л\ДНР”.

Про це він повідомив в коментарі виданню “Гордон”, передає “Колумніст”.

“Рішення про участь у ТКГ далося мені дуже важко. На те багато причин. Зараз смартфон у кожної дорослої людини, і соцмережі переповнені постами щодо нашого з Леонідом Кравчуком призначення до складу групи. Деякі люди образливо висловлюються, сміються стосовно нашого віку тощо. Але я твердо вирішив погодитися, вважаю за честь біля фіналу свого життя хоч чимось допомогти своїй Батьківщині. Для мене Батьківщина – це Україна та її Донбас, який я дійсно люблю. Він був, є і буде українським”, – заявив Фокін.

Також Вітольд Фокін зазначив, що “без компромісів не буває домовленостей”. Як показує досвід компроміси на компроміси завжди йде українська сторона у той час як агресор (Росія) взагалі намагається відмежуватися від переговорів.

Також Фокін відзначив, що досягти мир можливо коли ми подивимося один одному в очі. За словами Фокіна потрібно формувати робочі групи і їхати на окуповану територію для встановлення діалогу, для того щоб поговорити з людьми.

“Потрібно спробувати знайти можливість піти їм назустріч, але, безумовно, без шкоди для інтересів і суверенітету України”, – резюмував Фокін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist