Війна

“Будемо йти на поступки”: Кравчук розповів як буде вести переговори з представниками терористів у Мінську

0

Новопризначений голова української делегації в Тристоронній контактній групі, експрезидент України Леонід Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах у Мінську для завершення війни на Донбасі. Про це він сказав в інтерв’ю «РБК-Україна».

За словами Кравчука, його місія полягає в одному – щоб в Україні запанував мир і спокій.

«Щоб ми жили спокійно: без крові, без жахів, без втрат, без руйнувань. Така у мене місія залишається, щоб на Донбасі й в Україні був мир. Я буду робити для цього все, що зможу. Будемо йти на компроміси», – наголосив перший президент України.

На уточнення, які компроміси він має на увазі, Кравчук відповів: «Компроміси – як управляти ситуацією».

Він наголосив, що суверенітет, територіальна цілісність, недоторканість кордонів України – не піддаються ніяким компромісам.

Кравчук додав, що ці питання заздалегідь визначені принципами міжнародного права.

Відповідаючи на питання, чи буде новопризначений голова України в ТКГ йти на компроміси щодо особливого статусу Донбасу, Кравчук сказав: «Є статус Донбасу, а є статус управління територією Донбасу, статус місцевого самоврядування, є політичний статус Донбасу».

«Я виступатиму за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій. Щоб це було управління, яке принесе користь людям, які там живуть, і люди відчують, що вони є господарями своєї землі», – підсумував Кравчук.

  • Напередодні Кравчук повідомив, що став головою делегації України в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі.
  • Його призначення викликало бурхливу реакцію в Мережі. Експрезиденту пригадали, як він був соратником Віктора Медведчука і підтримував Януковича.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist