Суспільство

“Будемо вакцинуватися російською вакциною. Ми американській не віримо!” – екскомуніст в Ізюмі пропагує Супутник V

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ізюмський депутат, екскомуніст Анатолій Фомічевський використав міський тарифний мітинг для пропаганди російської вакцини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі з місця проведення акції протесту, група літніх жінок заявляє про намір вакцинуватися виключно вакциною російського виробництва.

“Ми будемо вакцинуватися, якщо російська вакцина буде… випробуємо на собі, а потім діткам… Ми американській вакцині не віримо! Гидоту нам якусь уколять”, – кажуть жінки.

Фомічевський сказав, що і сам готовий вакцинуватися російською вакциною і має намір вимагати її закупівлі від усіх державних органів.

Фомічевський перебуває в базі “Миротворець” як пособник терористів і російських окупантів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16