Політика

“Будуть просити допомоги у Заходу”: Шендерович розповів, що чекає Росію після Путіна

0

Коли президент РФ Володимир Путін покине свою посаду, новим російським властям доведеться пожертвувати Донбасом і Кримом, і це стане необхідністю, щоб країна знову змогла повернутися в цивілізований світ. Як повідомляє Replyua.net з посиланням на Московський Комсомолець, така заява пролунала від письменника і публіциста Віктора Шендеровича.

«Повернутися в цивілізований світ на колишніх умовах не вийде. Російській владі потрібно буде продемонструвати зміну правил гри. Всі теми територіальних придбань Росії, теми агресії – будуть одні з перших, які виникнуть », – підкреслив Шендерович.

Також він вказав на те, що на той час, коли Володимир Путін покине владу, Росія опиниться в дуже скрутному становищі. За прогнозом письменника, в Росії буде спостерігатися деградація в економіці, закінчаться ресурси, через що Москва буде змушена звернутися до західних країн, щоб вони надали фінансову допомогу.

Як вважає Шендерович, Захід погодиться виділити гроші, але на самих жорстких умовах. Нагадаємо, що раніше американський лідер Джо Байден підкреслював, що Вашингтон ніколи не визнає анексію Криму і буде продовжувати співпрацю з Україною в тому, що стосується протистояння агресивних дій Росії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16