Суспільство

“Будуть відповідати за кожного загиблого”: Геращенко пригрозив мерам, які відмовилися посилювати карантин

0

Геращенко нагадав мерам про відповідальність за відмову посилювати карантин в “червоній” зоні, пише Обозреватель.

Місцеві органи влади також відповідають за здоров’я городян, тому мери міст будуть нести відповідальність за відмову посилювати карантин в “червоній” зоні.

Про це в ефірі “Громадського радіо” заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Відмова міських голів від жорстких карантинних заходів може позначитися на здоров’ї людей.

Таку поведінку мерів Геращенко пояснив небажанням ухвалювати непопулярні заходи напередодні місцевих виборів.

“Ті мери міст, які займаються популізмом, хочуть стояти осторонь, розповідати, що їм не потрібен карантин, будуть відповідати за кожного загиблого в своїх містах”, – сказав заступник міністра.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16