Блоги

Були “іхтамнєти”, а тепер стали “військові вірусологи”

0

В лексиконі незабаром може зявитись нове визначення «російський військовий вірусолог». Його застосовуватимуть замість ранішевживаного «іхтамнєт». Кілька останніх років поспіль Росія таємно відряджала своїх військових в інші країни, а коли ці факти виявлялись, вона просто «включала дуріка» і все заперечувала, заявляючи, що їх там немає, або це «туристи» (петров-баширов і тд.).
Користуючись світовою пандемією коронавірусу, Москва відряджає своїх військових в інші країни і тепер називає їх «військовими вірусологами». Проте основна мета таких «вірусологів» – це дещо інше ніж допомога тим країнам, куди вони вже прибули.

«Комедія» довжиною в 600 кілометрів.

Майже два тижні тому російські військові прибули в охопленою вірусом Італію! Навожу цей факт ще раз: російські військові прибули в країну НАТО Італію. Їх навіть розмістили на військовій італійській базі…
Перші військові літаки Іл-76 з Росії приземлилися ввечері 22 березня на військовій базі Пратика-ді-Маре поблизу Рима. Їх навіть зустрічали високі італійські чиновники на чолі з міністром закордонних справ Луїджі ді Майо. ДО Італії прибуло 15 військових літаків, які привезли певний вантаж і фахівців. Офіційна мета – допомогти Італії подолати епідемію. За повідомленням російського міністерства оборони, на Апенніни доставили більше сотні (!) експертів, а також медичне обладнання, «мобільні засоби дезінфекції з запасом дезінфікуючих засобів, мобільні лабораторії для діагностики вірусних захворювань». Про таку російську допомогу домовилися італійський прем’єр Джузеппе Конте і президент Росії Володимир Путін. https://function.mil.ru/news_page/country/more.htm…
25 березня колона з 22 російських «КамАЗів» вирушила через всю Італію – з Риму на північ, в найбільш уражене коронавірусом місто Бергамо, яке розташоване за 600 км від столиці. Виникає ВЕЛИЧЕЗНЕ питання, хіба в Італії немає ближче аеродромів де могли б приземлитись літаки класу Іл-76? Звичайно, що є , але навіщо такі акції?..

Російські та деякі італійські і світові ЗМІ облетіли кадри російської військової колони, яка тріумфально рухається по території країни-члена НАТО. На військових «Камазах» – два триколори і наклейки «З Росії з любов’ю». В Італії почали з’являтися коментарі про Росію, яка, на відміну від Заходу, «не кинула італійців в скрутну хвилину». А згодом в медіа потрапили навіть певні анти-єесівські сюжети, коли італійські чиновники в держустановах замінювали прапор Євросоюзу на прапор Італії.
Це досить тривожна тенденція для ЄС, з яким у Італії складаються непрості стосунки в питаннях незаконних мігрантів та деяких інших. Але тут відверто стало зрозуміло, що Росія, відряджаючи цю «допомогу», саме подібного ефекту і добивалась – випередила і нанесла відчутний іміджевий удар по Євросоюзу і НАТО.

Справжня «Апеннінська місія» російських «вірусологів».

А далі стало й зовсім зрозуміло, що насправді привезла Росія і наскільки воно потрібне Італії. 25 березня італійська газета «La Stampa» з посиланням на власні джерела у вищих політичних колах і генштабі Італії повідомила, що велика частина російської допомоги, яка прибула в країну, насправді: «80% надісланого Росією абсолютно не потрібно або ж мало потрібно для Італії. Словом, це не більше ніж привід ».
https://www.lastampa.it/…/coronavirus-la-telefonata-c…/amp/…
Росія не прислала ні дефіцитних захисних масок і костюмів, ні необхідних апаратів ШВЛ. Вона привезла в Італію мобільні лабораторії для стерилізації, та обладнання для дезінфекції приміщень і вулиць, повідомляє газета «La Stampa». Насправді «лабораторії для стерилізації» – це шафи чи ємкості, в яких можна стерилізувати необхідні речі, сумніваюсь, що на таке в Італії є дефіцит. А «обладнання для дезінфекції приміщень і вулиць» – це просто пульверизатори і розприскувачі різних розчинів. До речі італійський Вищий інститут охорони здоров’я вважає дезінфекцію вулиць неефективним заходом в боротьбі з поширенням коронавирусу.

До речі, цією «операцією з допомоги» керує російське Міністерство оборони, а не охорони здоров’я. За даними La Stampa, персонал, який прибув до Італії, має військові звання «генералів, полковників, майорів, і навіть генерал-полковника. Більшість з них були раніше задіяні у військових операціях в Африці, де бактеріологічна війна поєднувалася з операціями російської розвідки», повідомляє італійське видання.
У складі російської делегації – військові (!) лікарі і вірусологи. Очолює її генерал Сергій Кікоть, який в 2019 році доводив Міжнародної організації із заборони хімічної зброї, що президент Сирії і союзник Росії Башар Асад не використовує хімічну зброю – незважаючи на численні докази зворотного. Він є експертом по боротьбі з сибірською виразкою. Інші високопосадовці – полковник Геннадій Єрьомін, експерт з бактеріологічної війни і дослідник свинячого грипу, полковник В’ячеслав Куліш, фахівець із боротьби з Ебола і чумою» – повідомляє видання La Stampa. Дійсно, виявляється що ці «вірусологи» – справжні фахівці того, як навпаки вбивати людину, а не лікувати хворих і потерпілих.
Одна частина російських «військових експертів», як повідомляє Міністерство оборони Росії, надає допомогу італійським хворим на COVID-19 в пансіонатах для літніх людей. Тобто, військові фахівці-вірусологи насправді працюватимуть «покоївками і доглядачками» в пансіонатах для літніх людей? Хіба для таких завдань варто відряджати цінних на даний час спеціалістів? Дуже сумніваюсь в справжній меті таких «завдань». Інші «фахівці» займуться дезінфекцією «об’єктів охорони здоров’я та міської інфраструктури, зокрема, громадського транспорту». Тобто, обприскуватимуть з машин-розпилювачів і пульверизаторів різні поверхні. Тут я теж дуже сумніваюсь, що в Італії немає кому це робити і потрібні «військові вірусологи» аж з… Росії.
Щодо «кваліфікації і підготовки» одного такого «фахівця» говорить його «інтерв’ю на російському телеканалі «Росія 24». Ярослав Макєєв, водій-механік одного з російських вантажівок, заявив в коментарі каналу: «Машина розпорошує аерозольний розчин, приготовлений заздалегідь, а цей розчин, в свою чергу, вбиває збудника небезпечних хвороб, у нашому випадку – коронавірус» (!!!). До того ж мешканці Бергамо і сусідніх міст Ломбардії дуже стурбовані такими діями російських військових і вимагають у місцевої влади дати відповідь, що саме розпорошують росіяни і чи не шкідливі такі розчини для екології і здоров’я людини.

Вся ця «допомога» – це російська «комедія», якою Москва приховує справжні свої наміри, вважають світові експерти-політологи. І перша з них – це зміцнення геополітичного впливу Росії в Італії та регіоні. Як стверджує в коментарі La Stampa генерал Марк Бертоліні, «регіон східного і центрального Середземномор’я – це плацдарм для боротьби за гегемонію від Сирії до Лівії. Ми повинні уникнути того, щоб криза санітарного характеру перетворилась в політичну і військову операцію. Якщо нам пропонують допомогу – добре, але ми повинні виставляти певні межі».

https://www.lastampa.it/…/militari-di-mosca-acquartierati-n…
Про намагання внести розбрат в стосунки Італії і Євросоюзу йшлося вище. Крім того, подібними діями Росія спробує вплинути на економічні санкції, які на неї зараз накладені, і прагнутиме їх скасувати.
«Цією місією, керують російські військові, тому, думаю, це також ідея «гуманізації» цих військових. А в цілому – це комплексна операція інформаційної війни », – говорить в коментарі «Громадському ТБ» український дипломат, екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін.
https://hromadske.ua/…/rossijskij-gumkonvoj-v-italii-kak-mo…

«Вірусологи» відбувають на Балкани.

В ніч на 4 квітня 2020 року Росія відряджає ще один подібний «італійському» контингент «військових вірусологів». 11 літаків Іл-76 Повітряно-космічних сил (ВКС) РФ сьогодні відбули до Сербії теж « для боротьби з корона вірусом». Про це повідомляє російське інтернет-видання «Лента.РУ» з посиланням на Міноборони РФ. https://lenta.ru/news/2020/04/04/11_bort/
Літаки прибули на сербський аеродром Батайніца, який розташований в 20-ти кілометрах від Белграда. Вони доставили в республіку 87 військовослужбовців, серед яких військові медики, фахівці-вірусологи військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ), спеціальне медичне обладнання, засоби захисту та 16 одиниць військової техніки (!). Все, як і в Італії – знову російські «військові вірусологи»… Де ж в Росії взяли стільки військових, які дійсно розуміються на темі лікування хворих, які отримали захворювання від збудників HCoV-226Е, HCoV-OC43, SARS-CoV, MERS-CoV чи HNoV (саме такі штами, вважають світові фахівці-медики викликають захворювання людини на корона вірус). В світі взагалі одиниці вчених вивчають страшний недуг, щоб побороти пандемію, а в російській армії таких «фахівців» сотні і Москва відряджає їх в інші країни…

Для відрядження нового «контингенту вірусологів» також була потрібна лише коротенька телефонна розмова між президентами Росії Путіним і Сербії Вучічем, яка відбулась 2-го квітня. За добу вже був готовий цілий військовий контингент, який ще за кілька годин прибув на Балкани. Реально – усе нагадує сценарій військового вторгнення, хоча ситуація в Сербії із пандемією коронавіруса набагато легша, ніж в Італії два тижні тому, коли туди теж прибули росіяни.

За даними проекту університету Джонса Хопкінса, в Сербії на ранок 4-го квітня 2020 року, зафіксовано 1476 випадків захворювання, з них 39 осіб померли. Так швидко Росія раніше перекидала своїх «іхтамнєтів» в точки, де була необхідна російська військова присутність. Тепер ці «іхтамнєти» отримали певну «легалізацію» такого відрядження і нову назву – «вірусологи». Не змінилась лише сутність цих російських «допомог» – втручання «брудними руками» у внутрішню політику інших країн.

Влад Волошин

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16