Суспільство

“Бумерангом по голові”: Ватажкові бойовиків «ДНР» відмовили в російському громадянстві

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Одному з близьких соратників ліквідованого ватажка бойовиків ” ДНР ” Олександра Захарченка відмовили в російському громадянстві. Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

Уточнюється, що в отриманні громадянства відмовили бойовику Сергію Завдовєєву.

“Яскравим зразком кричущої несправедливості може служити приклад полковника Сергія Завдовєєва (позивний “Француз”), людини з перших же днів беззастережно підтримав Російську весну і брав участь чи не у всіх значущих бойових діях на території ДНР”, – скаржаться в пресі терористів.

Повідомляється, що бойовик Завдовєєв брав участь у захопленні Донецької ОДА, бойових діях в Донецькому аеропорту, Іловайську та Дебальцевому.

При цьому наголошується, що терористу відмовили в отриманні російського громадянства з тієї причини, що він “виступає за насильницьку зміну конституційного ладу Російської Федерації або іншими діями створює загрозу безпеці Російської Федерації”.

Терористи нарікають на те, що такі випадки дискредитують роль “російського добровольчого руху” у війні на Донбасі і ставлять під загрозу безпеку так званої ДНР.

Журналіст Денис Казанський прокоментував новину про це, що “за логікою Москви за конституційний лад Росії не можна, а за насильницькі зміни конституційного ладу України можна”.

“Від нас Кремль таким, як Завдовєєв, вимагає дати особливий статус. А у себе оголошує це сміття загрозою безпеці і відмовляє йому в громадянстві”, – написав він.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16