Суспільство

“Бумерангом по голові”: Ватажкові бойовиків «ДНР» відмовили в російському громадянстві

0

Одному з близьких соратників ліквідованого ватажка бойовиків ” ДНР ” Олександра Захарченка відмовили в російському громадянстві. Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

Уточнюється, що в отриманні громадянства відмовили бойовику Сергію Завдовєєву.

“Яскравим зразком кричущої несправедливості може служити приклад полковника Сергія Завдовєєва (позивний “Француз”), людини з перших же днів беззастережно підтримав Російську весну і брав участь чи не у всіх значущих бойових діях на території ДНР”, – скаржаться в пресі терористів.

Повідомляється, що бойовик Завдовєєв брав участь у захопленні Донецької ОДА, бойових діях в Донецькому аеропорту, Іловайську та Дебальцевому.

При цьому наголошується, що терористу відмовили в отриманні російського громадянства з тієї причини, що він “виступає за насильницьку зміну конституційного ладу Російської Федерації або іншими діями створює загрозу безпеці Російської Федерації”.

Терористи нарікають на те, що такі випадки дискредитують роль “російського добровольчого руху” у війні на Донбасі і ставлять під загрозу безпеку так званої ДНР.

Журналіст Денис Казанський прокоментував новину про це, що “за логікою Москви за конституційний лад Росії не можна, а за насильницькі зміни конституційного ладу України можна”.

“Від нас Кремль таким, як Завдовєєв, вимагає дати особливий статус. А у себе оголошує це сміття загрозою безпеці і відмовляє йому в громадянстві”, – написав він.