Блоги

Бутуcoв – Зeлeнcькoму: Вoлoдимиp Олeкcaндpoвич, в кpaїнi є пpoблeмa cтpaшнiшa зa кopoнaвipуc – вiйнa

0

Жуpнaлicт Юpiй Бутуcoв звepнувcя дo Зeлeнcькoгo:

Два місяці тому, були звільнені наші полонені, їх зустрічали із великим пафосом.

Але тепер Офіс президента проявляє байдужість до звільнених людей, з’явились нові інформповоди, а тим часом ігноруються елементарні проблеми героїв Донбасу, тих самих «представників непідконтрольних територій», котрі пожертвували всім, щоб повернути Донбас під контроль України. Так, до частини із звільнених є серйозні питання, однак до більшості людей питання відсутні і їх героїзм не піддається сумніву.

До сих пір жоден із звільнених не отримав обіцяну компенсацію 100 тис. грн. Два місяці люди живуть без копійки. Не вирішені елементарні проблеми цілого ряду людей, котрим держава повинна виплатити куди більше, ніж 100 тис. – їх зарплату за роки, проведені у в’язницях і підвалах. Вони захищали Україну і знали, що ризикують заради всіх нас.

А де звільнені будуть жити? Квартири багатьох відібрані окупантами. Ніхто не цікавиться, куди тепер подітися тим, хто заради боротьби за свободу України залишився бідним.

А здоров’я? У більшості багато проблем з зубам, котрі вибивали кати, що з цим робити?

А робота?

Це дуже мило, що президента хвилює доля українки із Уханя і її собачки, звісно, їм потрібно допомогти. Але у вас, Володимире Олександровичу, в країні є проблема набагато страшніша, ніж коронавірус – це війна!

І ваш обов’язок організувати роботу держави так, щоб виконувати обов’язки перед тими, хто чесно і без дешевих понтів ризикує собою заради Батьківщини, і створює тим самим вам  можливість вести якісь переговори.

І ви не маєте права забувати про людські долі, за які взяли на себе відповідальність. Ви не маєте права кидати і забувати своїх громадян.

За словами президента повинні стояти вчинки. Інакше це не слова, а пуста балаканина», – написав Бутусов.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist