Політика

Бутусов: “Депутати не виконують свої службові обов’язки. Навіщо вони взагалі ходять на роботу?”

0

Юрій Бутусов та Ігор Мазур, в студії програми “Центральна Рада.KYIV” розповіли про зрив операції із затримання “вагнерівців”.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Зокрема, Бутусов прокоментував слова голови комітету нацбезпеки і оборони Олександра Завітневича з приводу недоцільності створення ТСК щодо “вагнерівців”.

“Взагалі дивно таке чути. По-перше, депутат Завітневич – глава комітету Верховної ради з нацбезпеки. Якщо у нього в Комітеті він особисто або його колеги досі, за рік роботи, не знайшли час отримати допуск до держтаємниці, то вони в принципі не виконують свої службові обов’язки. Виникає питання, а навіщо вони взагалі ходять на роботу і отримують гроші платників податків. Якщо у них немає допуску, то вони або не знайшли час для його отримання, тобто для роботи з державними документами, оскільки “цілком таємно” є не тільки в сфері спецслужб, але і в інших сферах. Або ж вони насправді не можуть пройти спецперевірку і у них є якісь плями в біографії. Як у “слуги народу” Юрченка – можливо, якийсь привід в поліцію за злодійство або щось інше. Тобто депутат Завітневич зараз кинув пляму на депутатський корпус, на фракцію “Слуги народу”. Якщо у них немає допуску, то вони повинні шикуватися в чергу і бігти в СБУ, яку, до речі, теж очолює друг Президента, і швиденько там собі все оформити”, – сказав Бутусов. 

Ексрозвідник Тополя: щодо вагнерівців Путін поставив плюсик Лукашенку. А вони – цінний обмінний фонд. 

“Якщо навіть депутат Завітневич каже, що багато документів у цій справі з грифом “секретно”, то напевно диму без вогню не буває. Літак би сів, були б певні переговори. Можливо вони навіть намагалися б захопити літак. Ми розуміємо, що цей контингент міг виконати.

За великим рахунком, це якісний обмінний матеріал, на який можна було виміняти всіх хлопців, які вже 4-5 років перебувають у  підвалах Донецька або вивезені на територію Росії. Їх би привезли назад і обміняли. Той же Лемох, коли припекло, що може бути повне розкриття щодо збитого літака, обміняли велику кількість наших бійців. Не бабусь, які десь в черзі сказали, що “при Україні було краще”, яких нам останнім часом переважно поміняли.

Тому однозначно ТСК має  бути, і як у розвідника у мене відчуття, що операція проводилася. Можливо  не ідеально, але вона остаточно розвалилася після того, як минула та нарада. Ми бачимо, як їх віддали. За них думаю, Путін Лукашенку плюсик поставив. І це зараз одна з його козирних карт на переговорах з Росією, для того щоб отримати підтримку від Кремля”, – сказав Мазур.