Події

Бутусов: “До тиску на “Схеми” може бути причетний Портнов, який виконує завдання Зеленського”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

До тиску на журналістів програми “Схеми” може бути причетний голова Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов, який виконує вказівку президента України Володимира Зеленського

Про це написав на свої сторінці у Facebook головний редактор видання ЦЕНЗОР.НЕТ Юрій Бутусов.

“Весь цей ланцюжок подій показує – проти програми “Схеми” проводиться масштабна кампанія, всіх деталей якої ми не знаємо, але яка безумовно представляє величезну загрозу безпеці та життю журналістів. І до цієї кампанії може бути причетний Портнов – який співпрацює з вашою командою і реалізовує деякі ваші політичні завдання, пане президенте”, – написав журналіст.

Зокрема, Бутусов попередив Зеленського, що попри все, за усі інциденти, які пов’язані із журналістами “Схем” президент особисто несе відповідальність.

“Тому я цілком серйозно попереджаю президента Володимира Зеленського, що все це ваша особиста відповідальність:
– Підпал машини програми “Схеми”;
– просвердлювання стелі в квартирі журналіста;
– Відкрита стеження за журналістами “Схем” співробітників Управління Держохорони, підлеглого безпосередньо президентові Зеленському;
– Загрози і публікація особистих даних співробітників програми “Схеми” Андрієм Портновим, якого з вашого запрошували 18 листопада 2019 го року відкрито в ваш Офіс президента з питань “свободи слова””, – написав головред видання ЦЕНЗОР.НЕТ.

Він також підкреслив, що це має бути “не просто особистий контроль” а зобов’язання зробити все, щоб забезпечити безпеку журналістів, щоб почати розслідування за фактом погрози журналістам.

“Сьогодні не встановлені державою бандити відкрито загрожують не тільки програмою “Схеми” – це удар по всіх журналістській спільноті, і ви, пане президенте, повинні однозначно показати – ви на стороні бандитів і терористів, або на стороні громадянського суспільства. Від вашої реакції залежать рішення всіх підлеглих вам правоохоронних органів, а можливо і життя людей, які піддаються нападам”, – наголосив Бутусов.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16