Блоги

Бутусов назвав п’ять великих проблем влади в зв’язку з коронавірусом і карантином в Україні

0

Журналіст Юрій Бутусов визначив головні п’ять проблем, які з’явилися в країні в зв’язку з введенням карантину через коронавірус. Також він пояснив, як їх вирішити найближчим часом, щоб не допустити колапсу державного управління.

Сьогодні, 19 березня, в деяких містах України посилили карантинні заходи у зв’язку з епідемією коронавірусу. Журналіст Юрій Бутусов визначив головні п’ять проблем, які з’явилися в країні в зв’язку з введенням карантину. У блозі він пояснив, як їх вирішити, щоб не створити колапс в країні.

Перша проблема – це зупинка транспорту. Через це багато лікарів не можуть дістатися до місця роботи вчасно і змушені витрачати зайві гроші для того, щоб прибути на місце роботи.

На думку журналіста, держава повинна повністю взяти під контроль доставку лікарів до дому і місця роботи. Друга проблема – забитий транспорт і пробки. Через обмеження в зв’язку з карантином багато міст просто застрягли в величезних пробках і люди не можуть доїхати ні на роботу, ні повернутися додому. Бутусов вважає, що розвантажити міста можна тільки відкриттям метрополітенів.

Третя проблема – люди в зоні ризику. Відзначається, що найчастіше від коронавірусу вмирають люди 60+. Вони залишають домівки і стоять в довгих чергах за продуктами, через що піддають себе ризику.

Журналіст пояснив, що влада на місцях повинна зробити все, щоб провести поквартирний обхід таких людей і надати їм допомогу.

Четверта проблема – величезні скупчення народу. Влада ввела карантин, і багато людей його не дотримуватися в місцях, де скупчуються натовпи. Бутусов впевнений, що необхідно ввести контроль ринків і великих магазинів, де повинна чергувати поліція.

П’ята проблема – це відсутність засобів захисту від респіраторних вірусів. Бутусов пояснив, що людям повинні почати видавати, а не продавати маски.

Раніше Бутусов наполягав, що влада зробила грубу помилку, коли пішла на радикальні заходи в зв’язку з коронавірусом. Через закриття метро тиснява в містах тільки посилиться, що призведе до швидкого поширення вірусу.

Нагадаємо, незважаючи на всі заяви, нібито запустити метрополітен в Києві можуть до закінчення карантину, 3 квітня, мер Кличко зазначив, що цього не станеться і вся інформація на цей рахунок є неправдивою.

До цього повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров’я України закликали не розносити недостовірну інформацію про коронавіруси і не створювати паніку. Головний санітарний лікар України зазначив, що до будь-якої інформації, окрім офіційної, варто ставитися критично.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16