Війна

Бутусов: Пане Зеленський, ви нічого не робите, щоб утримати професіоналів в армії

0

Юрій Бутусов привів на своїй сторінці в «Фейсбук», слова сержанта ЗСУ, що «совок» в українській армії зараз продовжує набирати обертів. У підсумку це призводить до вимивання з ЗСУ залишків безцінних кадрів 2014 року, повідомляє Replyua.net.

За словами журналіста, це написав справжній професіонал-кулеметник. Звільнення такої людини з армії – це серйозна проблема. Адже знайти йому рівноцінну заміну набагато складніше, ніж підібрати чергову «балакучу голову» до Кабінету міністрів.

З української армії професіонали сьогодні йдуть по одній простій причині – порядку в ЗСУ не стає більше, швидше, навпаки. При цьому замість конфліктних, але чесних і сильних професіоналів приходять мовчазні, безвольні пристосуванці.

Без глобальних реформ українська армія ніколи не буде професійною.

Тим часом нагорі і далі займаються далекими від війни справами. За часів Володимира Зеленського в армії, як і раніше процвітає показуха, а воєначальники займаються переділом повноважень і «розпилом» бюджетів. У зв’язку з цим Бутусов звертається до Зеленського з проханням не розповідати про те, що нібито має місце кадровий голод. Все набагато прозаїчніше – президент нічого не робить для того, щоб утримати в армії справжніх професіоналів. Більш того – Зеленський навіть не здатний оцінити значення таких людей.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist