Новини

Бутусов про кривавий бій під Донецьком: Відтепер, пан Зеленський, кров на ваших руках

0

Вранці десятого березня на території Донбасу, а точніше в Пісках і під Авдіївка російсько-окупаційні війська «Л / ДНР» розв’язали кривавий бій, застосовуючи гаубиці і міномети 120 і 122-міліметрового калібру, обстрілюючи українських захисників.

Про масштабне обстрілі під Донецьком більш детально розповів відомий український журналіст Юрій Бутусов.

Згідно зі словами Бутусова, о 09 годині 44 хвилини був підбитий вантажівка ГАЗ-66 Збройних сил України. В цей же час на обстріл українські військовослужбовці відповіли, але тільки через годину. У своєму повідомленні Бутусов зазначив:

«Провокації по теперішній час тривають на території всього фронту. Президент не помічає обстрілів з ПТУР, мовчить. Також президент мовчить, коли йдеться про бомбардування санітарної машини. Сьогодні був черговий обстріл. А гарант Конституції себе байками про «провокації» заспокоює. Боїться зізнатися собі і всім іншим про провал власної стратегії ».

Бутусов звернувся до Зеленському з наступними словами: «Кров не перестає литися. У війні не вдасться залишитися чистенькими, пане президенте. Тепер кров на вас. Це особисто ваша відповідальність, а ви пасивно мовчите, і ніяких дій не вживаєте. Втім, активна бездіяльність – це вже стало фірмовою політикою чинної влади ».