Війна

Бутусов про викрадення українського військового на Чонгарі: Вартовий на передовому посту був без зброї

0

Головний редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов повідомив, що викрадений на адмінкордоні з анексованим Кримом український військовий Євген Добринський перебував на передовому посту без зброї, інформує видання Гордон.

“Приблизно о 5.00 30 травня на спостережному пункті “Берлога” біля залізничного мосту на лінії контролю із Кримом було викрадено під час несення служби старшого солдата 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади Євгена Добринського. Він перебуває на окупованій Росією території Криму. Імовірності добровільного переходу Добринського на бік противника немає. Спостережний пункт “Берлога” розташований на ділянці, де перед ними немає постів українських прикордонників, “Берлога” розташований на передовій. Цієї ночі Добринський перебував на посту сам. У момент викрадення він був без зброї. Його забрали беззбройним”, – пише Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

За даними журналіста, приблизно о 10.00 представник російських спецслужб телефонував у батальйон й уточнював особисті дані солдата.

“Очевидно, противник буде оформлювати Добринського як нібито порушника кордону РФ”, – підкреслив Бутусов.

За його словами, очевидне “грубе” порушення в організації служби.

“І було б помилкою, якби всю відповідальність було покладено тільки на командира роти, зі складу якої викрадено солдата. І було б помилкою вважати, що тільки покараннями такі ганебні провали можна виправити. Вартовий на передовому посту без зброї! Необхідна об’єктивна оцінка боєготовності і боєздатності армії. Наскільки бадьорі рапорти відповідають реальному стану справ у більшості частин? До цього є чимало запитань. Але детальніше про це скажемо, коли Добринського вдасться звільнити”, – сказав журналіст.

За його даними, військове командування передало наказ посилити несення вартової служби в цьому районі, для чергування на постах відправляти щонайменше двох військовослужбовців, доповіді отримувати щогодини, у разі відсутності зв’язку з постом негайно скеровувати для перевірки резервну групу.

“Очевидно, найближчим часом противник буде використовувати нашого солдата у своїй пропаганді. Що ж, це результат наших помилок і не вирішуваних системних проблем. За слабкості на війні завжди б’ють”, – додав Бутусов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist