Новини

Бутусов: РФ продовжує підривати Україну зсередини, а Медведчуку готують роль Додона – проросійської маріонетки на посаді президента

0

Юрій Бутусов на своїй сторінці в “Фейсбук» зазначив, що Володимир Зеленський, що раніше обіцяв розібратися з фінансуванням партії Віктора Медведчука, так і не зробив цього. Більш того – за словами журналіста, Володимир Путін зараз явно демонструє Україні, що вести переговори з Україною вона буде тільки через свого агента.

недавнє голосування в парламенті за відставку Руслана Рябошапки з посади генерального прокурора показало, що «слуги народу» домовилися про ситуативну співпрацю з «Опозиційною платформою» по ряду питань. При цьому стало очевидно, що через підривної діяльності Медведчука, його телеканалів і партії відносини з РФ розривати ніхто не збирається. Тим часом візит депутатів ОТЗЖ в Москву – це образа українському народові, який воює з агресором.

Путін продовжує нав’язувати Зеленському свого кума. Причому, нинішній президент явно повторює помилку Порошенко. Зеленський, як і його попередник, зберігає Медведчука в якості фігури для переговорів з Кремлем. Висновків ніхто не робить. Тим часом Росія продовжує свою політику, спрямовану на те, щоб підірвати Україну зсередини, а Медведчуку готують роль Додона – проросійської маріонетки на чолі колишньої союзної республіки.