Суспільство

Бутусов: “Слуги народу” злилися з ОПЗЖ для призначення кишенькового глави САП

0
Народні депутати голосують в залі засідань Верховної Ради України, в Києві, 14 липня 2020 р. Фото Кузьмін Олександр / УНІАН

Сьогодні більшість “слуг народу”, ОПЗЖ, “Довіра”, “За майбутнє” разом з кумом Путіна Віктором Медведчуком створили нову коаліцію для призначення свого кишенькового Спеціального антикорупційного прокурора.

Про це пише в фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Якщо наші опозиційні фракції хочуть домогтися поваги і авторитету в суспільстві, вони зобов’язані заблокувати роботу парламенту для скасування голосування щодо конкурсної комісії для обрання Спеціального антикорупційного прокурора. Громадянське суспільство, Євросоюз, США, Канада, МВФ блокаду парламенту і розпуск парламенту в такому випадку повністю підтримають”, – зазначає Бутусов.

На його думку, такий тиск змусить Зеленського розірвати союз з Медведчуком, і дати команду фракції голосувати тільки за тих кандидатів, які пройшли перевірку на доброчесність згідно з вимогами Євросоюзу.

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада ухвалила постанову про визначення представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Раніше євродепутати Майкл Галер і його колега Віола фон Крамон застерегли Раду від сьогоднішнього голосування за кандидатів у комісію з обрання глави САП, назвавши їх “недосвідченими і недоброчесними”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist