Суспільство

Бутусов: Зеленський твердить про перемир’я не тому, що хоче зробити країну сильнішою, а тому, що не має розуміння, що робити далі

0

Головний редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов висловив думку, що президент України Володимир Зеленський ухиляється від обов’язків головнокомандувача. Так він прокоментував зрив перемир’я на Донбасі і відсутність реакції на це президента.

“Перемир’я на Донбасі знищено повністю – сьогодні вночі російські снайпери вбили двох українських воїнів біля села Водяне, одного поранили. Дій у відповідь українські війська наразі не здійснюють, Україна відповіла на російську атаку і загибель воїнів… вимогою наради у тристоронній контактній групі. А верховний головнокомандувач Володимир Зеленський просто ганебно мовчить. Але ж перемир’я зірвано, люди загинули, виконуючи ваші накази. Треба мовчки дати наказ завдати удару у відповідь і сказати те, що необхідно: загибель наших бійців не залишиться без помсти”, – написав Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що президент має відповісти за відсутність реформ в армії.

“Ви твердите про перемир’я не тому, що хочете зробити країну сильнішою, а тому, що не маєте жодного розуміння, що робити далі. Обстріли намагаються приховувати в офіційній статистиці, але обстріли тривають. Іде війна. І проблема в тому, що Україна не має жодної стратегії в цій війні. Президент заявив перед виборами, що “війна закінчиться до кінця року”. Треба визнати чесно: це було брехнею. Війна триватиме. І в нас немає структурної реформи в армії, немає реформи сил оборони. Тобто Україна не готується до зміни ситуації, виконують один план – бути терпилами і висловлювати стурбованість, коли знову вб’ють українського бійця. І лицемірно обманювати суспільство – “але ж зараз гине менше”. Рішення у війні може бути тільки військово-дипломатичним, а стріляти по “терпилах” можуть безкарно багато років. Це не рішення”, – вважає журналіст.

Він висловив думку, що головнокомандувач, який не виконує своїх обов’язків, так само марний для країни, як суд, який проводить антидержавні рішення.

“Президент зобов’язаний ініціювати Раду національної безпеки і оборони за фактом виробити план дій на Донбасі. Країна втомилася не від війни – країна втомилася від безпорадності й імпотенції влади”, – додав Бутусов.

Джерело: Гордон