Суспільство

Бужанський і Гетьманцев оприлюднили альтернативну заяву, де засуджують протести на підтримку Стерненка

0

Нардепи СН Данило Гетманцев і Максим Бужанський опублікували заяву, в якій звинувачують прихильників активіста Сергія Стерненка у спробах тиснути на суд.

Текст заяви опубліковано у фейсбуці Данила Гетманцева і на Telegram-каналі Максима Бужанського, інформує Цензор.НЕТ. Він має назву “Заява депутатів фракції політичної партії “Слуга народу”, підписів під текстом немає.

“Ми завжди підтримуємо реалізацію політичних прав українців у будь-яких законних формах. Поряд з цим, ми визнаємо, що демократія ґрунтується на повазі до закону і його дотриманні. Тому ми категорично засуджуємо будь-які прояви насильства і не розділяємо спроби використовувати реалізацію права на мирні зібрання як засіб тиску на органи влади і суд, щоб уникнути окремими особами правосуддя, яке теж є основою демократії”, – сказано в заяві.

Його автори вимагають від правоохоронних органів “діяти відповідно до закону з мінімальною толерантністю до порушень правопорядку на вулицях наших міст”.

Читайте також: Геращенко про протести на Банковій: Навмисне не давали поліції кийки і сльозогінний газ, щоб не допустити насильства

“А політиків, які намагаються використовувати у своїх цілях рішення суду у справі Стерненка, закликаємо утриматися від нерозумної витрати коштів, сконцентрувавшись на погашенні своїх зобов’язань перед нашою державою”, – сказано в заяві.

Ми ніколи не повинні підміняти демократичні процедури вуличними акціями, що супроводжуються насильством і зухвалою неповагою до принципу верховенства права”, – зазначають автори тексту.

Нагадаємо, раніше 17 депутатів СН опублікували іншу заяву у справі Стерненка – з вимогою судової реформи та прозорого розгляду справи у всіх наступних інстанціях.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16