Суспільство

“Было лучше, мы уже сами готовы вернуть Украину” – у шахтарів “ЛНР” почалось прозріння

0

Український журналіст і блогер Денис Казанський розповів, як змінилося ставлення шахтарів “ЛНР” до Росії і її проектів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Дениса Казанського в Twitter.

Казанський звернув увагу на пост, який підтверджує бажання шахтарів ОРДЛО відмовитися від “русского мира”. “Шахтарям ОРДЛО більше не подобається” русскій мір “, – написав Казанський, зазначивши, що шкодує про те, що пройшло багато часу і принесено безліч жертв для “розуміння очевидного”.

Журналіст опублікував повідомлення “Шахти Никанор-Нова”, оприлюднене в Мережі. У повідомленні представники шахти розповідають про так звану реорганізацію, яка нібито “дозволить підвищити економічний потенціал вугільної галузі “ЛНР”. Через цю саму реорганізацію гірникам вже протягом півроку не виплачують зарплати, пояснюючи це тим, що “добре для майбутнього вугільної промисловості та залізничної інфраструктури”. “Так, не думав, що це скажу, але якось при Україні жилося краще. І тих, хто буде ганьбити мене в коментарях про те, що “І їдь в свою Укропію”, я вам відповім, більшість би не просто виїхало туди, а вже самі готові повернути все як було”, – написав один з шахтарів “ЛНР”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist