Різне

Бюджет України виконати неможливо: Гончарук розповів, чи загрожує країні дефолт

0

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що бюджет країни на 2020-й уже неактуальний, бо всі макроекономічні показники змінилися. При цьому ймовірність дефолту (неможливість виконають боргові зобов’язання) він вважає малоймовірною.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Олексій Гончарук розповів в ефірі 24 каналу. «Щодо чинного бюджету: він готувався, голосувався і збирався нами фактично при абсолютно інших економічних умовах. Це потрібно розуміти. Зараз нова реальність, особливо викликана цими подіями навколо поширення пандемії коронавируса. Тому абсолютно очевидно – бюджет повинен бути переглянутий», – заявив Гончарук.

Так, за словами експрем’єра, бюджет України зараз став неактуальним, його потрібно переписувати. На питання про те, чи загрожує країні дефолт, політик відповів: «я вважаю, що цей сценарій дуже небезпечний, і я не думаю, що діюча команда це допустить».

Нагадаємо, що раніше глава НБУ Яків Смолій заявив, що Україна практично повністю виконала свої зобов’язання перед МВФ за новою програмою.

У МВФ заявили, що в разі прийняття в Україні законів про банки і про земельну реформу країна отримає навіть більший кредит, ніж передбачалося.