Війна

Цаплієнко: “У” ДНР “під Горлівкою втрати глибоко в тилу – бойовики підозрюють диверсію українських партизан”

0

Продовжує надходити інформація про ситуацію під Горлівкою, де російські найманці зазнали важких втрат після зіткнення з передовими підрозділами української армії.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко в своєму телеграм-каналі повідомив, що на даний момент у противника серйозні втрати, які, згідно з попередніми даними, становлять як мінімум 10 загиблих.  Бойове зіткнення відбулося під Горлівкою в районі населеного пункту Зайцеве.

При цьому Цаплієнко зазначив примітний момент: загибель бойовиків сталася в глибокому тилу, що змусило росіян припускати роботу групи партизан.  

“У противника протягом доби серйозних втрат: 10 загиблих, 3 поранених. В основному, в районі Горлівки (Зайцеве) і настільки глибоко в тилу, що бойовики підозрюють – проти них працює група невідомих партизанів. Хотілося б вірити, що опір місцевих реально існує  “, – написав Цаплієнко.