Політика

“Це буде початком кінця України”, – Козак висунув ультиматум по Донбасу, Київ готує жорстку відповідь

0

У Кремлі заявили про початок кінця України в разі, якщо ВСУ почнуть бойові дії проти російських військових на Донбасі.  Про це заявив заступник глави адміністрації Путіна Дмитро Козак під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні в Москві.

Російський чиновник заявив, що бойові дії з боку України стануть пострілом в голову.

Більш того, російський чиновник прямо заявив, що Росія готова відкрито вступити у війну і почати “захищати” жителів ОРДЛО з російськими паспортами.

“Я вважаю, що початок бойових дій на Донбасі – це початок кінця України. Це самостріл – постріл собі не в ногу, а в скроню. Росія може встати на захист жителів Донбасу, якщо буде змушена”, – заявив він.

У той же час офіційний Київ готує Москві відповідь на провокаційні заяви Козака, про що повідомляє близький до Банкової Telegram-канал “Таємниці депутата”.  Крім того, підрозділи української армії також в повній боєготовності.

“Козак погрожує Україні війною. На Банковій дадуть жорсткий дипломатичний відповідь, МЗС працює. Армія готова до жорсткого придушення ворога, якщо Росія дасть привід”, – зазначено в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16