Суспільство

«Це був демарш – а що ти нам зробиш, чмошн*к?»: Доник стверджує, що попи Московського патріархату показали Зеленському хто тут господар

0

Роман Доник підкреслив на своїй сторінці в «Фейсбук», що «ФСБ-шні попи» Московського патріархату влаштували справжнісінький демарш, вирішивши продемонструвати Володимиру Зеленському хто тут господар. На думку волонтера, священнослужителі УПЦ МП своїми діями явно питали – а що ти нам зробиш, чтошн*к?

Зеленському нагадали – його бізнес в Росії, так само як і заробітки оточення президента. Своєю поведінкою московські попи підкреслили – саме вони є сьогодні реальною владою. При цьому президенту настійно рекомендовано «пиляти свої відосікі і далі», і, як кажуть, «не рипатися».

Доник нагадав слова керівника Національної поліції України, який повідомив, що в пасхальну ніч в церкві по всій країні прийшло близько 130 тисяч чоловік. Причому волонтер переконаний, що названа цифра явно занижена.

Великодні служби проводили в більш ніж 13 тисячах храмів, і при цьому виявивши 19 порушень правил карантину, правоохоронці склали всього лише 3 протоколи. Тому висновок напрошується сам собою – Зеленський (разом з Аваковим) явно заграють з московськими попами. Тому новий спалах коронавірусу в Україні буде повністю на совісті президента і міністра внутрішніх справ.

Джерело: Replyua.net