Політика

Це держзрада! Зеленський хоче легалізувати російські паспорти в ОРДЛО

0

Законопроєкт про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу, дасть можливість по суті визнати кремлівські маріонеткові окупаційні адміністрації та легалізує їх участь в українських місцевих виборах.

Про це сказала співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко в інтерв’ю журналістам.

«Дуже чітка тактика здачі національних інтересів і знищення української армії. Зверніть увагу, що в порядку денному немає жодного закону, що стосується економіки чи лікарів. Натомість є закон про громадянство, який, по суті, легалізує російські паспорти на території України», – розповіла Геращенко.

Вона нагадала, що анексія українського Криму почалася з незаконної паспортизації населення півострова.

«Сьогодні Путін пачками роздає на окупованому Донбасі паспорти. І українська влада заявляє при цьому цілком серйозно, що вона там збирається проводити вибори, одночасно з місцевими виборами по всій території України», – зазначила Ірина Геращенко.

«А хто буде обирати українську владу там? Люди з російськими паспортами? Це просто буде легалізація маріонеткових режимів, це буде просто підігрування тезам Кремля про «громадянський конфлікт», і це буде повна здача національних інтересів», – підкреслила співголова фракції «Європейська солідарність».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist