Політика

“Це – гордість”: Медведчук заявив, що він пишається Путіним

0

Віктор Медведчук заявив, що він пишається дружбою з Володимиром Путіним.

Про це пише Оbozrevatel.

В ефірі російського телебачення Медведчук розповів, що познайомився з Путіним на початку 2000-х років на “одному з офіційних заходів”. Тоді Путін вже був главою РФ, а Медведчук займав посаду заступника голови Верховної Ради. Більш часті зустрічі з Путіним почалися тоді, коли він став главою АП.

За словами Медведчука, у нього “схожі погляди” з Путіним, тому їх ділові відносини з часом переросли в більш тісні.

Також Медведчук розповів, що стати хрещеним батьком молодшої доньки Дарини Путін погодився на прохання його дружини Оксани Марченко, відомої раніше в Україні телеведучої.

“І мені дуже приємно, ми пишаємося, і я, і вона, і наша сім’я, тим, що Володимир Володимирович не відмовив у цьому і погодився стати хрещеним батьком моєї дочки в 2004 році”, – сказав Медведчук.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16