Суспільство

“Це конфлікт інтересів!”: Екс-помічниця нового радника Венедиктової є “міністеркою ДНР”

0

Колишня помічниця новопризначеного радника генпрокурора Ірини Венедиктової Святослава Піскуна працює “міністеркою” у терористів “ДНР”. Звуть її Наталія Ніконорова.

Про це повідомив представник України в ТКГ з питань Донбасу Сергій Гармаш.

“Венедиктова призначила своїм радником Піскуна. А помічниця Піскуна Ніконорова зараз є цілим “міністром” “іноземних справ” “ДНР”, тобто, по ідеї, – майбутнім “клієнтом” ГПУ. Чи немає тут конфлікту інтересів?” – йдеться в дописі Гармаша.

Нагадаємо, вчора генеральний прокурор України Ірина Венедиктова призначила своїм радником (на громадських засадах) колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна.

Як повідомляється на сайті “Посіпаки”, Наталя Ніконорова була помічником нардепа від Партії регіонів Святослава Піскуна у Верховній Раді 5 і 6 скликань.

Джерело: Думка

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua