Новини

“Це крок до легалізації анексії Криму”: комітет Ради рекомендує не давати воду на півострів

0
Комітет Верховної Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій ухвалив рекомендацію щодо неможливості поставок води в Крим до його деокупації

Про це повідомив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко, передає Радіо Свобода.

“Ми категорично проти будь-якої допомоги агресору. Згідно Женевської конвенції, документів ООН, забезпечення всім необхідним окупованих територій є відповідальністю агресора. І, тим паче, мовиться в першу чергу про технічну воду для підприємств, зокрема військових. Постачати (воду) і допомагати їм – це якась нісенітниця і взагалі крок до легалізації цієї анексії і окупації. Ми категорично проти цього”, – наголосив Гончаренко.

За його словами, дана рекомендація має політичні наслідки.

“Це позиція комітету Верховної Ради. Але з огляду на те, що цю тему останнім часом активно просувають окремі депутати, зокрема голова фракції “Слуга народу”, ми думаємо, що це важливо і її важливо враховувати”, – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія згоден пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна по Донбасу.