Новини

“Це крок до легалізації анексії Криму”: комітет Ради рекомендує не давати воду на півострів

0
Комітет Верховної Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій ухвалив рекомендацію щодо неможливості поставок води в Крим до його деокупації

Про це повідомив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко, передає Радіо Свобода.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Ми категорично проти будь-якої допомоги агресору. Згідно Женевської конвенції, документів ООН, забезпечення всім необхідним окупованих територій є відповідальністю агресора. І, тим паче, мовиться в першу чергу про технічну воду для підприємств, зокрема військових. Постачати (воду) і допомагати їм – це якась нісенітниця і взагалі крок до легалізації цієї анексії і окупації. Ми категорично проти цього”, – наголосив Гончаренко.

За його словами, дана рекомендація має політичні наслідки.

“Це позиція комітету Верховної Ради. Але з огляду на те, що цю тему останнім часом активно просувають окремі депутати, зокрема голова фракції “Слуга народу”, ми думаємо, що це важливо і її важливо враховувати”, – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія згоден пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна по Донбасу.