Політика

«Це міжфракційна група Павлюка»: Саакашвілі назвав «слуг народу» контрабандистами

0

Призначений президентом України Володимиром Зеленським главою Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі заявив про причетність нардепа “Слуги народу” Максима Павлюка до масштабних контрабандних схем.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Саакашвілі заявив у прямому ефірі програми “Право на владу”.

“В українському парламенті орудує група тіньових контрабандистів… Це міжфракційна група … Я їх знаю, на жаль, дуже добре, тому що вони починають все блокувати… Вони пошируюють плітки, вони замовляють статті, вони бігають уже по всіх органах… Група Павлюка, наприклад. Група Павлюка дуже інтенсивно цими речами займатися… є багато інших груп регіонального масштабу… Скажімо як є: Хоч куди тицьнеш, є якась група зацікавлених у status quo – на надрах сидить така ж група, на податкових схемах…”, – розповів Саакашвілі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua